Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohádkový les

V sobotu, 29.5.2010, jsme podruhé uspořádaly Pohádkový les. Počasí bylo sice příznivější než v loňském roce, ale trasa byla bohužel poznamenána vytrvalými květnovými dešti. Přesto cestu zabláceným lesem zvládli všichni bez újmy. Děti opět plnily úkoly na 10 stanovištích, na kterých na ně čekaly pohádkové bytosti jako Mája a Vilík, Bob a Bobek, Asterix a Obelix, Křemílek a Vochomůrka, Mach a Šebestová, Čert a Káča, Shrek a Fiona, Ferda Mravenec s Beruškou, tradiční Ježibaby nebo horda halekajících indiánů. Účast byla sice menší než loni, ale i tak se sešlo na 50 soutěžících dětí. Díky příznivějšímu počasí příchozí strávili příjemné sobotní odpoledne u pivečka, grilované kýty a uzených cigár až do večerních hodin.

Samozřejmě opět děkujeme našim rodinám za podporu a pomoc a všem, kteří nám pomohli s přípravou a zúčastnili se v krásných maskách.

Speciální díky patří manželům Katce a Jirkovi Brunclíkovým a rodině Baldíků.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pochvala

(Renata Plisková, 2. 6. 2010 15:33)

Veliká pochvala patří všem, kteří se na pohádkovém lese podíleli. Holkám ze Studánek, jejich rodinám, omladině ze Studnic. Masky a stanoviště perfektní, včetně detailů. Prostě super akce.
Vážně holky,jste moc šikovný a pokud někdy zase uslyšíte z řad některých chytrolínů ze Studnic rádobychytré poznámky k vašim akcím, tak se na ně vykašlete, protože to vždycky říkají ti, kteří pro ostatní nehnuli prstem. Renata

Díky za účast

(Lenka, 1. 6. 2010 7:51)

Za podporu a pochvalu chci poděkovat účastníkům z Vyškova,Rychtářova,Krásenska a Jedovnic(spojené s Blanskem) :-) Pupina